Utorak, 5 svibnja, 2026

ŽELJKO PRUSINA – KAJIĆ 1966 – 2023

9

”Ja sam uskrsnuće i život, tko u mene vjeruje ako i umre živjet će” (IV 11,26).

Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo rodbini i prijateljima da je dana 16. travnja 2023. godine u 3,30 sati iznenada u svojoj 58-oj godini blago u Gospodinu preminuo

ŽELJKO PRUSINA – KAJIĆ

pok. Ivana
1966. – 2023.

Posljednji ispraćaj dragog nam pokojnika kreće u utorak, 18. travnja 2023. g. u 16,00 sati ispred kapelice u groblju Elezovac u Donjim Hamzićima gdje će biti i pokop.

Obitelj prima sućut od 15,00 sati u kapelici groblja.

OŽALOŠĆENI: supruga INIKA; sinovi: IVAN i JOSIP; kći ANA; nevjesta ANA; zet PERE; unučad: JOSIP i ANDRIJA; sestre: KATICA, LJILJA i ZLATA s obiteljima; šura MILE s obitelji; obitelj pok. šure ZDRAVKA; svastika MARICA s obitelji; te obitelji: PRUSINA, STOJIĆ, TOPIĆ, HRKAĆ, CVITKOVIĆ, MANDURIĆ, BULIĆ, RAVIĆ, BENCUN, VASILJ, BORAS, TOMAŠEVIĆ, PRSKALO i ostala mnogobrojna rodbina i prijatelji.

POČIVAO U MIRU BOŽJEM!



9 sućut

Comments are closed.