Petak, 24 travnja, 2026

MARIJA VEGO 1958 – 2025

25

“Ja sam put, istina i život: tko u mene vjeruje, ako i umre živjet će!” (Iv 11,26). Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo svoj rodbini, prijateljima i znancima da je naša draga

MARIJA VEGO

udova PERICE, rođena ARAR
1958. – 2025.

nakon kraće bolesti blago u Gospodinu preminula dana 26. svibnja 2025. godine u 68-oj godini života. Ispraćaj i pokop drage nam pokojnice, obavit će se dana 27. svibnja 2025. godine u 17,00 sati na mjesnom katoličkom groblju Sv. Leopolda Mandića u Grabovinama.

OŽALOŠĆENI: sin TOMO, kći DRAGICA, zet DRAGO, unučad EMMA i ILIJA, braća NEĐO i STJEPAN s obiteljima, obitelji pokojne braće ILIJE i MILE, obitelj pokojne sestre JANJE, djeverovi VLATKO i ZLATKO s obiteljima, MIRO i IVICA, zaova DRAGICA s obitelji, obitelji VEGO, BRAJKOVIĆ, ARAR, ŠAKOTA, JOVANOVIĆ te ostala rodbina i prijatelji.



25 sućut

  1. Pokoj vječni daruj joj Gospodine i Svjetlost vječna svjetlila njoj.Pocivala u miru Božjem.Obitelji iskrena sućut!

Comments are closed.