
“Ja sam uskrsnuće i život; tko u mene vjeruje ako i umre živjet će !”(lv 11,26).
Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo svoj rodbini i prijateljima da je naš dragi
FABIJAN MERDŽAN
1941. – 2025.
Preminuo blago u gospodinu dana 11.10.2025 godine u 84-oj godini života. Ispraćaj pokojnika je dana 14.10.2025 godine u 14,00 sati ispred Mrtvačnice Kristovoga Uskrsnuća u Čapljini. Pokop će se obaviti u 15.00 sati na mjesnom groblju Bivolje Brdo (Šabuša).
OBITELJ PRIMA SUĆUT POLA SATA PRIJE ISPRAĆAJA U ČAPLJINI TE POLA SATA PRIJE UKOPA NA GROBLJU NA BIVOLJEM BRDU.
POČIVAO U MIRU BOŽJEM !
TUGUJUĆI: supruga Josipa, kći Dijana, sin Josip, zet Dario, unuci Fabio i Adriano, sestrična Marijana s obitelji, svastika Anica s obitelji, obitelj pokojne sestre Pave, obitelji pokojnih rođaka Ilije i Stjepana, obitelj pokojne rodice Anice, rodica Mara s obitelji, obitelji pokojnih šura Slavka i Stjepana, obitelji pokojnih svastika Tereze i lvke, obitelji MERDŽAN, ŠARAC, SENKIĆ, BUNTIĆ, MARTINOVIĆ, SIROČIĆ i ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i kumovi.
Počivao u miru Božijem , iskrena sućut obitelji !
Pokoj vječni daruj mu Gospodine ,počivao u miru Božjem.Obitelji iskrena sućut.
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine. Obitelji iskrena sućut.
Dobri Fabijane pokoj ti duši. Obitelji sućut.
Pokoj ti duši dobri Fabijane.
Pokoj ti duši dobri Fabijane. Obitelji iskrena sućut.
Fabijanu neka Gospodin podari vječni pokoj duši njegovoj a obitelji sućut..
Još jedna dobra duša zauvijek nas je napustila….Dragi,dobri Fabijane,počivajte u miru Božjem,a mi ćemo Vas zauvijek pamtiti po Vašoj dobroti…
Pokoj vječni daruj mu Gospodine.Počivai u miru Božjem.Obitelji iskrena sućut.
Pokoj ti duši. Obitelji iskrena sućut.
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine .Pocivao u miru Bozijem .Obitelji iskrena sućut.
Dobri Fabijane pokoj ti duši. Obitelji iskrena sućut.
Otišao je još jedan veliki gospodin,jedna velika dobra duša…Hvala za svaku lijepu riječ,hvala za svaki upit o zdravlju mene i moje obitelji.Hvala što ste vjerovali u mene…A Vi,Vi ste uvijek bili dobro,nikad se niste ni na što požalili.Nadam se da ste sad na nekom ljepšem mjestu,negdje gdje nema briga,boli…A ja,ja ću Vas pamtiti zauvijek.Počivjte u miru Božjem,dragi moj gospodine Fabijane…
Dobri Fabijane počivaj u miru Božijem. Neka tvoju dušu dragi Bog nagradi vječnim počinkom u svome kraljevstvu. Obitelji iskrena i duboka sućut.
Dobri moj tetak, otišao si tiho, kako samo dobri ljudi znaju. Nek ti je laka zemlja i svjetlost vječna neka ti svijetli. Počivaj u miru Božjem i u Božjem zagrljaju.
Iza dobrih ljudi ostaje njihova dobrota i to nitko ne može promjeniti, poštovanje ljudi se zaslužuje.
Neka ti je laka zemlja na Šabuši dragi Fabijane.
Počivaj u miru Božijem, obitelji iskrena sućut.
Pokoj ti duši dobri Fabijane.Počivaj u miru Božijem.
Comments are closed.