
JA SAM USKRSNUĆE I ŽIVOT TKO U MENE VJERUJE ŽIVJET ĆE
Tužnim srcem i vjerom u uskrsnuće javljamo rodbini i prijateljima da je dana 02. 03. 2026. godine u 68.-oj god. života preminuo naš dragi
GORAN (GOCA) KRISTIĆ
1958. – 2026.
Sprovod dragog nam pokojnika obavit će se u utorak 03.03.2026. u 16:00 sati, na mjesnom groblju sv. Ante Neum.
Obitelj prima sućut od 15,00 sati.
OŽALOŠĆENI: Sestra TATJANA, tetka JANJA, rodice i rođaci te ostala rodbina i prijatelji.
POČIVAO U MIRU BOŽJEM!
Otišao je jedan od onih ljudi Starog Neuma —
od kamena i soli, od poštene riječi i otvorena srca.
Nosio je u sebi vedar duh,
onaj tihi humor koji razbije težinu dana,
osmijeh koji ne traži pažnju, ali ostaje u pamćenju.
Hajdukovac do kraja —
ne samo po navijanju, nego po inatu, po prkosu, po vjernosti.
Volio je svoje, branio svoje, ali nikada nikome nije činio zlo.
Živio je skromno i uspravno.
Bez galame, bez potrebe da bude veći nego što jest.
A bio je velik — u dobroti, u ljudskosti, u načinu kako je nosio život.
Bio je dio onog starog Neuma
u kojem se čovjek mjerio obrazom,
a riječ držala kao svetinja.
Danas je još jedno poznato lice više kod sv. Ante,
među svojima.
A nama ostaje njegov smijeh,
njegova vedrina
i jedno prazno mjesto koje se ne može popuniti.
Neka mu je laka zemlja neumska.
Burazeru, pocivaj u miru!
Pocivao u miru Bozjem.
I ako postoje oni drugi svjetovi,
opet ćemo skupa ja i ti za Bijele navijati.
Pokoj ti duši dobri čovječe.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine, svjetlost vječna neka mu svijetli.Pocivaj u miru imenjače.
Iskrena sućut sestri Tatjani i ostaloj rodbini,
G.Maslac
Pokoj ti dusi dragi Gorane mirno spavaj !
Pokoj mu duši,sestri sućut🙏
Goranu ,pokoj duši.Sestri Tatjani iskrena sućut.
Zbogom dobri,posteni, skolski kolega .Pocivaj u miru nebeskom.Porodici izrazavm saucesce,
Zbogom dobri,posteni, kolega .Pocivaj u miru nebeskom.Porodici izrazavm saucesce,
Zbogom dobri,posteni, kolega .Pocivaj u miru nebeskom.Porodici izrazavam sucut.
Pokoj vječni daruj mu gospodine 🙏Tatjani iskrena sućut.
Odlazi jedan divan covek ,ova vest me jako rastuzila. .Pocivaj u miru nebeskom.Porodici izrazavam sucut.
Pokoj mu duši.
Počivaj u miru dragi Goca. Tatjani iskrena sućut.
Prijatelju pokoj vjecni
Sućut sestri
Iskrena sućut sestri, tetki i ostaloj rodbini, a Goranu pokoj duši počivao u miru Božjoj!
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine. Obitelji iskrena sućut.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine. Počivao u miru Božjem. Sestri Tatjani i ostaloj rodbini iskrena
sućut.
POKOJ VJEČNI DARUJ MU GOSPODINE , POČIVAO U MIRU BOŽJEM 🙏🏻 . OBITELJI SUĆUT
Pokoj vječni Goca,pocivao u miru Božjem!
Hajdukova nebeska tribina dobila je još jednog vjernog člana, a Neum je izgubio velikog i dobrog čovjeka.
Iskrena sućut Tatjani, a ti BURAZERU počivaj u miru Božjem.
Mirno spavaj neumska legendo.
❤️💙
Počivao u miru Božijem. Obitelji iskrena sućut
Počivao u miru božjem Obitelji I prijateljima iskrena sućut
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine….burazeru nek ti je laka zemlja…
Počivao u miru Božjem 🙏🏻Iskrena sućut Tanja 🙏🏻🥲
Dragi Goca nek ti dragi Bog otvori raj a tvojoj Tatijani da snage da izdrzi ovu tugu I bol 💔 pocivaj u miru Božijem🙏 obitelji iskrena sucut💔🙏
Burazeru počivaj u miru voli te tvoja mala i velika torca ❤️
Iskrena sućut Tanji,tetki .Gorane počivaju u miru Božijem.
Dragi Goca neka te anđeli čuvaju, a mi ćemo te zauvijek nositi u srcu. Iskrena sućut Tatjani.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine, Počivao u miru Božjem. Sestri Tatjani
Pokoj vječni daruj mu Gospodine, Počivao u miru Božjem. Sestri Tatjani i obitelji iskrena sućut
Pocivao u miru Bozjem,iskrena sucut sestri
Pokoj vjecni dobri covjece a sestri tatjani sucut zeli
A. Bjelopera
Odmori se nježna i dobra dušo. Takvima raj pripada! Hvala ti za sve što si bez riječi znao prepoznati i razumijeti. Hvala ti za bezbroj bezbrižno provedenih noći, pod tvojim brižnim okom. Odzvanja tvoj smijeh od Neuma do vječnosti.
Burazeru počivaj u miru!!!
Obitelji iskrena sućut.
Pokoj mu duši Obitelji sućut 🙏🙏🙏🙏💓❤️♥️
Pokoj vječni daruj mu gospodine 🙏iskrena sućut draga Tatjana 🙏
Goranu spokoj i mir u vječnosti daruj Gospodine,
Obitelji iskrena sućut!
Comments are closed.