
“Ja sam uskrsnuće i život: tko u mene vjeruje, ako i umre živjet će!” (Iv 11,26).
Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo svoj rodbini, prijateljima i znancima da je naš dragi
ANTE REBAC – REDA
pokojnog TOME
1944. – 2025.
blago u Gospodinu preminuo, dana 14. liatopada 2025. godine u 82-oj godini života. Ispraćaj dragog nam pokojnika, obavit će se dana 18. listopada 2025. godine u 16,00 sati iz mrtvačnice Kristova Uskrsnuća u Čapljini. Pokop će se obaviti na mjesnom katoličkom groblju Sv Franje u Čapljini.
Obitelj prima sućut bez rukovanja u mrtvačnici jedan sat prije ispraćaja. (15,00 sati)
POČIVAO U MIRU BOŽJEM !
OŽALOŠĆENI: supruga VERA, sin TOMO, kćeri MARIJA, GORDANA i MONIKA, nevjesta COLENE, zetovi ROMAN i IVICA, unučad i praunučad, obitelj pokojnog šure MIJE, svastike RUŽA i DANICA s obiteljima, obitelji REBAC, PERIĆ, FONDA, PANDŽA, FAULKNER, IVANKOVIĆ, MENALO, MARIĆ, PAVLOVIĆ, MALENICA te ostala rodbina i prijatelji.
Pokoj vječni daruj Gospodine
Počivao u miru Božjem
Obitelji iskrena sućut
Pokoj vječni daruj mu gospodine.Obitelji iskrena sućut.🕯️🕯️🕯️
Porodici Rebac iskreno saučešće.
Počivao u miru Bozijem
Obitelji iskrena sucut🙏🙏
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine. Obitelji iskrena sućut.
U Raj poveli te Anđeli.Pokoj vječni daruj mu Gospodine.Pocivao u miru Božjem.Obitelji iskrena sućut.🙏💔
Pokoj mu duši,sućut obitelji
Pokoj vjecni daruj mu Gospodine
Pocivao u miru Božijem
Obitelji iskrena sučut
O bitelj Mile Soče
Pokoj ti duši dragi čika Reda. Iskreno saučešće cijeloj obitelji.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine!
Iskrena sućut obitelji!
Orjana Jurica (Sesar)
Počivao u miru Božjem, obitelji iskrena sućut.
Pokoj mu duši,obitelji iskrena sućut
Pokoj vječni daruj mu Gospodine.
Počivao u miru Božjem.
Obitelji iskrena sućut.
Dragi Reda, počivaj u miru. Tvojoj Veri i djeci iskrena sućut Zlatica i Srebrenka
DRAGI MOJ REDA.SVAKI DAN ODLAZE DOBRI LJUDI PLEMENITOG KARAKTERA.POKOJ VJEČNI NEK TI PODARI DRAGI BOG.OBITELJI ISKRENA SUĆUT.
DRAGI MOJ REDA.SVAKI DAN ODLAZE DOBRI LJUDI PLEMENITOG KARAKTERA.POKOJ VJEČNI NEK TI PODARI DRAGI BOG.OBITELJI ISKRENA SUĆUT.
Još jedna dobra duša nas je rano napustila dragi reda neka ti je pokoj duši .Kao dijete idući u školu uvjek smo bili sretni kad si ti kondukter hvalati za sva dobra djela i lijepe riječi zbogom LEGENDO
Redi pokoj dusi.Veri i djeci saucesce od obitelji Dragicevic
Dragi Reda počivaj u miru Veri i djeci iskreno saučesće
Dragi Reda, počivaj u miru Božijem! 🙏
Tvojoj Veri i cijeloj obitelji najiskrenija sućut!
Reda počivaju u miru Božjem,a obitelji iskrena sućut
Počivao u miru.Sucut obitelji Zlatko i Slavica Vego
Pokojj mu duši, obitelji sucut !
Ode i naš Reda..borili smo se ali…Bog je tako odlučio..
Sad ste skupa na nekom ljepšem mjestu..😢😢
Počivaj u miru Bozijem
🙏🙏🙏🙏
Pokoj vječni dobroj duši tvojoj, dragi Reda. Bio si nam svima omiljeni kondukter. Obitelji iskrena sućut.
Počivaj u miru Božjem dragi Reda.Porodici iskreno saucesce od porodica Metiljevic i Agić.
Počivao u miru.Obitelji iskrena sućut.
Pokoj ti duši. Obitelji sucut.
Djeca su te voljela .Autobus bi odisao radosti dok si bio kondukter uvijek miran i staložen pomagao djeci i pazio ih ko svoju djecu.pokoj ti duši tvojoj obitelji iskrena sućut🙏.jedna učenica .
Iskrena sućut obitelji. Počivao u miru.
Pokoj ti duši Reda! Obitelji sućud!
Redi pokoj duši a obitelji iskrena sućut
Redi pokoj duši a obitelji iskrena sućut
Pokoj mu dusi. Porodici iskreno saucesce
POKOJ VJEČMI DARUJ MU GOSPODINE . POČIVAO U MIRU BOŽJEM. OBITELJI SUĈUT !
Pocivaj u miru bozjem. Obitelji iskrena sucut
Pokoj vječni daruj mu Gospodine . Počivao u miru. Moniki i ostalim članovima obitelji moja iskrena sućut.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine.Počivao u miru Božjem.Iskrena sućut obitelji.
Neka počiva u miru Božijem.Iskrena suċut cijeloj obitelji!
Posljednji pozdrav našem dragom kupcu,našem gospodinu Redi…Počivaj u miru Božjem,tamo gdje više nema boli….Tvojoj Veri koja se za tebe borila do zadnjeg dana i cijeloj tvojoj obitelji iskrena sućut.
Pokoj tvojoj duši dragi Reda (Ante). Obitelji najiskrenija sućut.
Obitelji, rodbini i prijateljima iskrena sućut, pokojniku Mir božji…
Pokoj ti duši dobri čovječe 🙏🏻 Obitelji iskrena sućut
Pokoj duži dobrom Redi sućut Veri i djeci,unucima i ostaloj obitelji,mnogim prijateljima
Pokoj duši njegovoj,počivao u miru
Obitelji sućut
Počivao u miru Božjem!
Sućut obitelji!
Zbogom dobri covjece neka ti dragi Bog podari pokoj vjecni jer ga zasluzujes.l nakon 40 god.sjetim se rijeci,,sljedeci put mala mjesecna karta,,.tako iz dan u dan.Ali nije bilo izbacivanja iz autobusa a moji roditelji mi nisu imali novaca za mjesecnu kartu.Primjetio si da nije simulacija nego neimastina pa si presucivao i propustao.Neka te dragi Gospodin nagradi za sva tvoja dobra dijela a imao si ih previse.lskrena sucut obitelji.
Počivao u miru Božijem 🙏🏻🕯️
Obitelji sućut
Pokoj vječni podari mu Gospodine, obitelji iskrena sućut.
Pokoj mu dusi a porodici iskreno saucesce
Pokoj vjecni dobrom covjeku.Veri i djeci sucut🙏🙏🙏
Počivao u miru Božjem. Iskrena sućut obitelji.
Svetko Jović sa obitelji.
Pokoj vjecni daruj mu gospodine Obitelji iskrena sucut Obitelj Pave ivankovica
Dobrom Redi,pokoj vjecni daruj Gospodine,svijetlost vjecna svjetlila njemu.Pocivao u miru Bozjem! Obitelji duboka sucut!
Pokoj mu duši,a porodici Rebac iskreno saučešće ,Seka sa porodicom iz Bgd
Pocivao u miru Bozijem obitelji iskrena sućut
Neka ti je laka zemlja i pokoj dusi Reda a tvojoj supruzi, djeci i njihovim obiteljima moja iskrena sucut.
Pok vječni najboljem kondukterau i prije svega čovjeku a obitelji iskrena sućut. Obitelj Menalo
Iskrena sućut obitelji Ante, Ređe, saosjecam gubitak još jedne dobre drage osobe, nestaje generacija Čapljine kada Reda bijaše vrsni rukometaš sa kojim smo se ponosili, družili, pozdravljali, Mnoge generacije učenika koje si pazio u autobusu nikada neće zaboraviti tvoja dobra djela, Počivaj u miru dobri čovječe, prijstelju
Redi pokoj dusi a obitelji iskrena sućut Ruka
Dragi reda neka ti je pokoj duši dragi Bog nagradio te vječnom nagradom vidio je tvoja dobra djela štosi činijo kroz ovaj zemaljski svjet kadasi ulazio u autobus đacima je bilo toliko drago jer netko nije mogao kupiti kartu a naš reda nije nikog izbacio iz avutobusa reda i zravkača budite i gore dobri kondukteri i kada im dođemo vama date nam kartu za raj Legende zbogom Djeco budite ponosni na oca
ZBOGOM dobri čovječe pokoj ti duši .obitelji iskrena sućut budite ponosni na vašeg redu
Pokoj Ti duši dobri Reda,familiji iskreno saučešće!
Comments are closed.