Četvrtak, 25 lipnja, 2026

ANTE REBAC – REDA 1944 – 2025

63

“Ja sam uskrsnuće i život: tko u mene vjeruje, ako i umre živjet će!” (Iv 11,26).
Utješeni ovim Isusovim riječima javljamo svoj rodbini, prijateljima i znancima da je naš dragi

ANTE REBAC – REDA

pokojnog TOME
1944. – 2025.

blago u Gospodinu preminuo, dana 14. liatopada 2025. godine u 82-oj godini života. Ispraćaj dragog nam pokojnika, obavit će se dana 18. listopada 2025. godine u 16,00 sati iz mrtvačnice Kristova Uskrsnuća u Čapljini. Pokop će se obaviti na mjesnom katoličkom groblju Sv Franje u Čapljini.

Obitelj prima sućut bez rukovanja u mrtvačnici jedan sat prije ispraćaja. (15,00 sati)

POČIVAO U MIRU BOŽJEM !

OŽALOŠĆENI: supruga VERA, sin TOMO, kćeri MARIJA, GORDANA i MONIKA, nevjesta COLENE, zetovi ROMAN i IVICA, unučad i praunučad, obitelj pokojnog šure MIJE, svastike RUŽA i DANICA s obiteljima, obitelji REBAC, PERIĆ, FONDA, PANDŽA, FAULKNER, IVANKOVIĆ, MENALO, MARIĆ, PAVLOVIĆ, MALENICA te ostala rodbina i prijatelji.


63 sućut

  1. U Raj poveli te Anđeli.Pokoj vječni daruj mu Gospodine.Pocivao u miru Božjem.Obitelji iskrena sućut.🙏💔

  2. DRAGI MOJ REDA.SVAKI DAN ODLAZE DOBRI LJUDI PLEMENITOG KARAKTERA.POKOJ VJEČNI NEK TI PODARI DRAGI BOG.OBITELJI ISKRENA SUĆUT.

  3. DRAGI MOJ REDA.SVAKI DAN ODLAZE DOBRI LJUDI PLEMENITOG KARAKTERA.POKOJ VJEČNI NEK TI PODARI DRAGI BOG.OBITELJI ISKRENA SUĆUT.

  4. Još jedna dobra duša nas je rano napustila dragi reda neka ti je pokoj duši .Kao dijete idući u školu uvjek smo bili sretni kad si ti kondukter hvalati za sva dobra djela i lijepe riječi zbogom LEGENDO

  5. Ode i naš Reda..borili smo se ali…Bog je tako odlučio..
    Sad ste skupa na nekom ljepšem mjestu..😢😢
    Počivaj u miru Bozijem
    🙏🙏🙏🙏

  6. Djeca su te voljela .Autobus bi odisao radosti dok si bio kondukter uvijek miran i staložen pomagao djeci i pazio ih ko svoju djecu.pokoj ti duši tvojoj obitelji iskrena sućut🙏.jedna učenica .

  7. Pokoj vječni daruj mu Gospodine . Počivao u miru. Moniki i ostalim članovima obitelji moja iskrena sućut.

  8. Posljednji pozdrav našem dragom kupcu,našem gospodinu Redi…Počivaj u miru Božjem,tamo gdje više nema boli….Tvojoj Veri koja se za tebe borila do zadnjeg dana i cijeloj tvojoj obitelji iskrena sućut.

  9. Zbogom dobri covjece neka ti dragi Bog podari pokoj vjecni jer ga zasluzujes.l nakon 40 god.sjetim se rijeci,,sljedeci put mala mjesecna karta,,.tako iz dan u dan.Ali nije bilo izbacivanja iz autobusa a moji roditelji mi nisu imali novaca za mjesecnu kartu.Primjetio si da nije simulacija nego neimastina pa si presucivao i propustao.Neka te dragi Gospodin nagradi za sva tvoja dobra dijela a imao si ih previse.lskrena sucut obitelji.

  10. Dobrom Redi,pokoj vjecni daruj Gospodine,svijetlost vjecna svjetlila njemu.Pocivao u miru Bozjem! Obitelji duboka sucut!

  11. Iskrena sućut obitelji Ante, Ređe, saosjecam gubitak još jedne dobre drage osobe, nestaje generacija Čapljine kada Reda bijaše vrsni rukometaš sa kojim smo se ponosili, družili, pozdravljali, Mnoge generacije učenika koje si pazio u autobusu nikada neće zaboraviti tvoja dobra djela, Počivaj u miru dobri čovječe, prijstelju

  12. Dragi reda neka ti je pokoj duši dragi Bog nagradio te vječnom nagradom vidio je tvoja dobra djela štosi činijo kroz ovaj zemaljski svjet kadasi ulazio u autobus đacima je bilo toliko drago jer netko nije mogao kupiti kartu a naš reda nije nikog izbacio iz avutobusa reda i zravkača budite i gore dobri kondukteri i kada im dođemo vama date nam kartu za raj Legende zbogom Djeco budite ponosni na oca

Comments are closed.